Inspektorzy Ochrony Danych

Poszukujesz dobrego Inspektora Ochrony Danych? Dobrze trafiłeś! Współpracujemy ze specjalistami z branży ochrony danych osobowych, którzy świadczą usługi doradcze oraz usługi Inspektora Ochrony Danych. Każdy z polecanych przez nas specjalistów przeszedł pozytywnie nasz test wiedzy i umiejętności, możemy więc potwierdzić, że ma odpowiednie kwalifikacje do wykonywania obowiązków IOD.

Inspektorzy Ochrony Danych współpracujący z WRC Consulting:

lubelskie

  • Katarzyna Prokop, katarzyna.prokop83@wp.pl, Lublin,

łódzkie

  • Ewa Trela-Rutkowska, ewa.trela-rutkowska@adwokatura.pl, tel. 690 261 896,

małopolskie

  • Agnieszka Batko, agnieszkas19@tlen.pl, Wieliczka,
  • Witold Matoga, wimatoga@gmail.com, Kraków,

mazowieckie

  • Kamil Piotrowski, kamil.piotrowski@wp.pl, tel. 501 391 043, Warszawa,
  • Michał Zajączkowski, michzaj@wp.pl, tel. 602 695 241,
  • Magdalena Zięcina, magdalena.ziecina@op.pl, Warszawa,

podlaskie

  • Ryszard Fudała, ryssap69@wp.pl, tel. 501 566 409, Białystok,

świętokrzyskie

  • Lidia Kowalska, lidia.kowalska@onet.pl, tel. 606 420 867, Blicza,