Kalendarz szkoleń

Jakość naszych szkoleń została zweryfikowana i potwierdzona poprzez wpis do rejestru instytucji szkoleniowych nr 2.14/00124/2019 Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie, prowadzącego rejestr instytucji szkoleniowych zgodnie z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy w sprawie rejestru instytucji szkoleniowych (Dz.U. z 2014 r. poz. 781).

Szukasz naprawdę dobrego szkolenia dla swoich pracowników? Dobrze trafiłeś!

Nasz zespół nie tylko przygotuje program pod specyfikę działania Twojej firmy, ale także przeprowadzi zajęcia w przystępny i ciekawy sposób. Stosujemy innowacyjne narzędzia edukacyjne, które umożliwiają naukę przez zabawę. Na naszych szkoleniach najtrudniejsze i najnudniejsze tematy są omawiane w sposób łatwy i przyjemny. I co najważniejsze, po takim szkoleniu zostaje prawdziwa i praktyczna wiedza, co potwierdzają nasi, bardzo zadowoleni klienci. O jakości naszych zajęć świadczy nie tylko to, że większość klientów cyklicznie zamawia u nas szkolenia dla swoich pracowników i kadry zarządzającej, ale także fakt, że sami pracownicy często piszą do nas, że dzięki wiedzy zdobytej na szkoleniu, udało im się wybrnąć z wielu trudnych sytuacji, także w życiu prywatnym.

Wszyscy uczestnicy naszych szkoleń otrzymują dyplomy potwierdzające udział, a także możliwość kontaktu z trenerem po zakończonym szkoleniu.

Z raportów publikowanych przez Prezesa UODO wynika, że większość naurszeń ochrony danych jest wynikiem błędów ludzkich, często wynikających z niskiej świadomości właściwego postępowania z danymi osobowymi. Chcesz zminimalizować ryzyko naruszenia w swojej firmie? Zapewnij pracownikom najlepsze możliwe szkolenie.

Chcesz zaprosić trenera do swojej firmy, aby przeprowadził szkolenie dla pracowników/kierownictwa/IOD? Może potrzebujesz szkolenia indywidualnego? Napisz do nas.